MISCELLANEOUS / Military Items / Värja 5486480
nr 548 6480
Värja
Lenght: ()
Tidigt 1900-tal, England, "TROVED", Kolonial, längd: 100
Condition: Normalt bruksslitage
1000
SEK 1600
Monday October 27 2008
at 16:25:33
1.000 kr
800 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
Värja
nr 548 6480
Värja
Lenght: ()
Estimate: | 1000 |
Sold: | SEK 1600 |
Monday October 27 2008 |